Ocieplenie, docieplenie natryskowe pianką poddasza

Ocieplenie, docieplenie natryskowe pianką poddasza

Optimum to firma z długoletnią tradycją. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Czym się zajmujemy? W 2009 roku poszerzyliśmy swoją działalność o usługę ww zakresie izolacji (docieplenia) domów i mieszkań prywatnych, budynków publicznych i hal przemysłowych na terenie całego kraju. Nasza nowa forma działalności to ocieplenie natryskowe pianką, tzn. hydroizolacja, termoizolacja, izolacja poddasza, izolacje natryskowe, ocieplenie pianką.

Co nas wyróżnia? Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, nowoczesnych, poliuretanowych pianek natryskowych. proponujemy docieplenie pianką otwarto-komórkową, czyli tzw. termoizolacja lub pianką zamknięto-komórkową, tzw. hydroizolacja. Docieplenie natryskowe może być stosowane zarówno jako termoizolacja jak i hydroizolacja.Jest to metoda, która wypiera tradycyjne metody docieplenia.

Posiadamy atestowane urządzenia i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem. Nasz cel? satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Nasze drugie imię to rzetelność. Optimum cały czas się rozwija. Aby poszerzyć zasięg naszej działalności chętnie nawiązujemy współpracę z odpowiedzialnymi partnerami z całej Polski. Posiadamy wiele certyfikatów i nagród między innymi Certyfikat Wiarygodna Firma, Certyfikat Autoryzacji, Certyfikat przynależności do elitarnego klubu Gazel Biznesu, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Coraz więcej ludzi myśli o ociepleniu domu i termoizolacji. Ocieplenie to inwestycja bardzo opłacalna. Dlaczego? Dzięki dociepleniu pianką zaoszczędzisz energię potrzebną do ogrzania budynku, zmniejszysz emisję zanieczyszczeń do środowiska, wydasz mniej pieniędzy na materiały opałowe, zminimalizujesz hałas, poprawisz jakość powietrza wewnątrz budynku i wiele innych korzyści jakie daje ocieplenie natryskowe. Ocieplenie poddasza pianką to inwestycja, która na pewno się zwróci. Dzięki ociepleniu zużycie energii cieplnej jest do 50% procent mniejsze. Dlatego też nie musisz ocieplać całego budynku. Możesz zdecydować się na samo docieplenie poddasza pianką. Skorzystaj z naszych usług i nie marznij w swoim domu. Zobaczysz, że warto. Nasze siedziby znajdują się w Zarzeczu k. Niska i w Zielonkach k. Krakowa. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami telefonicznie.


2017-05-17

13-14.05.2017 Podhalańskie Targi Budownictwa

 

2017-04-27

2017-04-27

45 Krakowskie Targi Budownictwa już za nami.

 

Referencje Certyfikat Autoryzacji PGIN Autoryzacja Kumibex

RZETELNA FIRMA


wszelkie prawa zastrzeżone © OPTIMUM 2010 | realizacja: AstoSoft & projekt: FactoryMedia